Přeskočit na hlavní obsah

Zlepší doplňky před cvičením můj výkon na maximum?

Stimulační doplňky výživy a různé spalovače nejsou nutností, ale mohou pomoci rychleji dosáhnout vytyčených cílů. 

Pokud potřebujete zintenzivnit svůj trénink, prodloužit dobu tréninku, zvýšit spalování tuků, suplementy zaručeně v tomto směru pomáhají. Je velmi důležité, jak se před samotným cvičením chováme a čím plníme své buňky.

1 hodinu před výkonem je důležité přijmout do těla nízko konncentrované sacharidy a kofein. Kofeinové doplňky pomáhají zvyšovat energetickou hladinu a dodávají energii.
Jedná se o stimulační doplňky výživy. Jedním z kvalitních stimulačních doplňků je Fat Burner Thermo, 60kspl., který obsahuje guaranu, přírodní zdroj kofeinu a další stimulační látky.
Kofein odstraňuje pocit únavy, zvyšuje efektitivtu tréninku, využívá jako zdroj energie tukové zásoby, pomáhá při hubnutí. Mezi nízko koncentrované sacharidy patří ovoce, které tělu dodá energii. Mají delší řetězce molekul cukru a tělo je využívá delší dobu. Ovoce je zdrojem cukru glukózy, která je tělem rychle využitelná.Užitečné tipy jak se připravit na cvičení/trénink/sportovní výkon

Natankuj

Něco malého 1 hodinku před sportem nám dodá správné množství energie. Jídlo by mělo být kombinací komplexních karbohydrátů (cukrů) a proteinů (bílkovin).
Příklad: toast s oříškovým máslem = zdravé tuky, protein
banán, jablko, pomeranč = komplexní karbohydrát, glukóza pro rychle využitelnou energii


Napij se vody

Aktivní člověk by měl před cvičením vypít 600ml vody. (American Collage of Sport Medicine) Nemělo by se pít těsně před fyzickým výkonem. Voda hydratuje, předejdeme křečím ve svalech a malátnosti.


Připrav se s kofeinovým doplňky

Suplementy užívat nemusíme, ale suplementy, které obsahují kofein nám pomůžou zvýšit koncentraci, dodat energii pro výkon, zrychlí spalování a zvyšují výkon na maximum. 

Zahřátí

Postačí 5min svižná procházka, veslování, klus, pomalé plavání. Zvýší se teplota ve svalech a šlachách, zrychlí se tep a cirkulace krve. Svaly budou pracovat v optimálním režimu.

Dynamické prohřátí

Zahřejte se dynamickým pohybem. Rozpohybujte svaly a klouby, ramena, kolena zápěstí pohybem. Přípravíme tělo na cvičení. Pamatujete si na školní rozcvičky? Dynamický streching je moderní název pro starou dobrou rozcvičku ze škol nebo ze soustředění :)
Dynamickému protažení bychom měli věnovat 5min.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

REDUKČNÍ DIETNÍ PLÁN NA 2 TÝDNY

ZHUBNĚTE pas, boky, břicho, nohy za 2 TÝDNY
Zbavíte se převážně vody, ale i tuků a nastartujete své hubnutí GARANTOVÁNO Hubnutí je hlavně o jídle. Příjem kalorií by neměl přesahovat výdej. Při skladbě jídla přemýšejte jako astronaut. Jezte výživná jídla bohatá na vlákninu, vitamíny, minerály, bílkoviny. Dopřejte si i karbohydráty v menším množství. Jezte více vlákniny. Stravu můžete doplnit o doplňky stravy s minerály, pokud si myslíte, že Vaše strava tyto složky postrádáDoplňte na únavu a stres hořčík, zinek, selen, draslík, vápník, vitamín C.Pijte dostatečné množství vody, ochucené vody. Nepijte sycené a přeslazené nápoje a nápoje s umělými sladidly. Uškodíte si. Dopřejte si i kávu nebo čaj, smoothies. Zde ale nemíchejte v jednom smoothie zeleninu a ovoce dohromady. Zeleninový koktejl si můžete dopřát v průběhu celého dne. Ovocný smoothie jen dopoledne do 12hod. Hubnutí můžete podpořit kardio cvičením nebo posilováním. Svaly podporují a zrychlují metabolismus. Tělo bude pevnější a he…
KORÁLOVÝ VÁPNÍK - CO TO JE A JEHO ÚČINKY NA ZDRAVÍ CORAL CALCIUM - BENEFITS Calcium and Magnesium in 2:1 ratio KORÁLOVÝ VÁPNÍK 2:1 - VÝVÁŽENÝ POMĚŘ VÁPNÍKU A HOŘČÍKU S MAXIMÁLNÍ VSTŘEBATELNOSTÍ V LIDSKÉM TĚLE / 73 minerálů  Korálový vápník je sůl vápníku v organické formě. Obsahuje vápník a hořčík v přirozeném poměru 2:1 a dalších 71 minerálů. Minerály se vzájemně ovlivňují a zajišťují maximální vstřebatelnost do lidského organismu. Stejný poměr minerálů je zastoupen v lidském těle.
Korálový vápník po staletí využívá  holistická medicína, věda Ayurvéda, která se zabývá celým člověkem.
Účinky korálového vápníkuPomáhá alkalizovat, neutralizovat vnitřní prostředí lidského těla. Stres, špatná strava, nadbytek cukrů a bílkovin způsobuje zakyselení organismu. Překyselený organismus může vyvolat vážná onemocnění.  Korálový vápník má schopnost maximální vstřebatelnosti v lidském těle.  Byl vytvořen v živých organismech. Organické formy minerálů jsou všeobecně lépe vstřebatelné než anorganické…
HUBNUTÍ S GENY - VYUŽIJTE SVÉ GENY KE SVÉMU PROSPĚCHU - ODBOURÁTE PŘEBYTEČNÉ TUKY Můžeme si myslet, že za tloušťkou, tučným břichem, silnými stehny, velkým zadkem stojí genetická výbava od našich maminek, tatínků, prarodičů. Motivace k hubnutí je pak menší.


Od našich předků sice geny dědíme, ale jejich chování můžeme změnit a tedy i svou postavu. Ale jak?

Jednodušše! Jídlem, které si dopřáváme každý den.


Proč někteří zůstávají štíhlí bez diet a cvičení a ostatní cvičí a váha jde dolů velmi pomalu? Genetika zde opravdu hraje velkou roli.  Je pravda, že nemůžeme geny, které jsme zdědili změnit, ale máme kontrolu nad tím, jak se  k nám geny chovají. Tedy přesněji jak se chovají k našim buňkám.

Jde prostě o to, které geny máme zapnuté, a které jsem vypnuli. Jde o tzv. genovou expresi, která rozhoduje o tom, proč se někomu ukládají tuky skoro ze vzduchu a jiní se cpou a jsou stále štíhlí.

Chování genů můžeme změnit! A to přírodními látkami, které vkládáme do svých úst 


Nové průzkumy dokazují,…